Toyota Aygo: Reisinformatie■ Wijzigen van weergave op het display De weergegeven onderwerpen, kunnen worden gewijzigd door op een van de knoppen DISP te drukken.

■ Kilometerteller Geeft de totale afstand weer die met de auto gereden is.
■ Dagteller A en B Geeft de afstand weer die met de auto gereden is sinds de teller de laatste keer op nul is gezet. Dagteller A en B kunnen onafhankelijk van elkaar worden gebruikt en verschillende afstanden weergeven.
Door een van de knoppen DISP ingedrukt te houden wordt de dagteller die op dat moment wordt weergegeven, gereset.
■ Werkingsduur Stop & Start-systeem (indien aanwezig)
Auto's zonder Smart entry-systeem en startknop: Van het contact AAN naar UIT.
Auto's met Smart entry-systeem en startknop: Van het contact AAN naar UIT.
- Druk op een van de knoppen DISP als u wilt terugkeren naar het vorige scherm.
- Overschakelmethode voor het inschakelen of uitschakelen van de automatische weergavefunctie van de werkingsduur van het Stop & Start-systeem.
■ Totale werkingsduur Stop & Start-systeem (indien aanwezig) Geeft de totale tijd aan dat de motor is gestopt door de werking van het Stop & Start-systeem sinds het systeem voor het laatst is gereset.
Houd een van de knoppen DISP ingedrukt om te resetten.
■ Buitentemperatuur (behalve auto's met handgeschakelde transmissie en een 1KR motor) Geeft de buitentemperatuur weer.
■ Actueel brandstofverbruik Geeft het actuele brandstofverbruik aan.
■ Gemiddeld brandstofverbruik Geeft het gemiddelde brandstofverbruik weer sinds de functie is gereset.
■ Actieradius Weergave van de geschatte afstand die nog met de in de tank aanwezige brandstof kan worden afgelegd.
Hierdoor kan de werkelijke afstand die nog kan worden gereden, afwijken van de weergegeven afstand.
Zet wanneer u gaat tanken het contact UIT. Als er wordt getankt terwijl het contact niet UIT staat, wordt het display mogelijk niet bijgewerkt.
■ Gemiddelde rijsnelheid Geeft de gemiddelde rijsnelheid sinds de functie is gereset weer.
De functie kan worden gereset door een van de knoppen DISP gedurende langer dan een seconde in te drukken als de gemiddelde rijsnelheid wordt weergegeven.
■ Regeling verlichting instrumentenpaneel Geeft het display voor regeling van de verlichting van het instrumentenpaneel weer.
Toyota Aygo. Wissen van de gegevens van het telefoonboek
Selecteer "Delete phonebook" (telefoonboek verwijderen) met de
knop MENU.
Selecteer het gewenste telefoonboek met de knop en druk op
(Yes) (ja).
Instellen van het gespreksvolume
Select ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Belangrijke veiligheidsaanwijzingen
WAARSCHUWING Als het motortoerental hoger is dan het stationair
toerental en u de transmissiestand D of
R inschakelt,
kan de auto met een schok in beweging komen. Er bestaat
...
Citroen C1. Bandenspanningscontrolesysteem
Dit systeem controleert automatisch de bandenspanning tijdens het rijden.
Het systeem bewaakt de spanning van de vier
banden zodra de auto begint te rijden.
Het systeem vergelijkt de signale ...