KIA Picanto: VergrendelenWanneer u op de toets van de handgreep van een van de voorportieren drukt, terwijl alle portieren (en de achterklep) zijn gesloten en een van de portieren is ontgrendeld, worden alle portieren (en de achterklep) vergrendeld.
Als alle portieren (en de achterklep) en de motorkap zijn gesloten, knipperen de alarmknipperlichten eenmaal om aan te geven dat alle portieren (en de achterklep) zijn vergrendeld.
De toets zal alleen werken als de Smart Key zich binnen 0,7~1 m van de portiergreep aan de buitenzijde bevindt. Als u wilt controleren of een portier is vergrendeld, kunt u het beste de vergrendelknop in de auto controleren of aan een van de portiergrepen aan de buitenzijde trekken.
Hoewel u op de toetsen van de portiergrepen aan de buitenzijde hebt gedrukt, worden de portieren niet vergrendeld en klinkt de zoemer gedurende 3 seconden als zich een van de volgende situaties voordoet:
KIA Picanto. Achterklep openen
De achterklep wordt vergrendeld of
ontgrendeld wanneer alle portieren
worden vergrendeld of ontgrendeld
met behulp van de sleutel, de afstandsbediening
(of Smart Key) of de
schakelaar ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Multimediasysteem in- en uitschakelen
De draai-drukknop
indrukken.
Volume instellen
De draai-drukknop
draaien.
Het volume verandert
voor de actue ...
Citroen C1. Boordcomputer
De boordcomputer geeft actuele informatie over het rijden (actieradius,
brandstofverbruik...).
Weergave van de informatie
Druk herhaaldelijk op een van deze toetsen
om de verschillende stand ...