Het voertuig is voorzien van een onderhoudsarme accu: onder normale gebruiksomstandigheden hoeft er niet bijgevuld te worden met elektrolyt en gedestilleerd water.
ACCULADING EN ELEKTROLYTNIVEAU CONTROLEREN
De werkzaamheden moeten uitgevoerd worden zoals beschreven in dit Instructieboek en uitsluitend door gespecialiseerd personeel.
Het bijvullen mag uitsluitend door gespecialiseerd personeel bij een Fiat Servicenetwerk worden verricht.
DE ACCU VERVANGEN
Vervang indien nodig de accu door een andere originele accu met dezelfde specificaties.
Als de accu vervangen wordt door een accu met andere specificaties, dan zijn de onderhoudsintervallen die in het "Onderhoudsschema" van dit hoofdstuk zijn vermeld, niet meer geldig.
Volg de aanwijzingen van de fabrikant van de accu voor het onderhoud.
STILSTAND VAN HET VOERTUIG (VOERTUIGEN MET START&STOP SYSTEEM)
Als het voertuig enige tijd niet gebruikt wordt (of als de accu wordt vervangen), moet speciale aandacht besteed worden aan het loskoppelen van de stroomvoorziening van de accu.
Ga hiervoor als volgt te werk: maak de stekker A fig.144 (door het indrukken van knop B) van de sensor C voor bewaking van de accustatus op de minklem D van de accu los. Deze sensor mag nooit van de accu losgemaakt worden, behalve als de accu wordt vervangen.
BELANGRIJK Wacht, nadat de contactsleutel naar STOP is gedraaid en het bestuurdersportier is gesloten, minstens een minuut voordat u de elektrische voeding van de accu loskoppelt en vervolgens weer aansluit
KIA Picanto. Voorwaarde voor activering
De AEB wordt voor activering in gereedheid
gebracht wanneer de AEB op
het LCD-display wordt geselecteerd, en
wanneer aan de volgende voorwaarden
is voldaan.
De ESC is geactiveerd.
De rijsnel ...
Hyundai i10. MENU: Bluetooth Wireless
Technology Audio
(indien van toepassing)
Wanneer BT (Bluetooth) Audio wordt
geselecteerd, wordt Bluetooth Wireless
Technology-audio afgespeeld.
Bij sommige mobiele telefoons zal de
audio niet automatisch worden afgespeeld.
Afsp ...
KIA Picanto. Lamp richtingaanwijzer opzij (gloeilamp) vervangen
1. Verwijder de lampunit van de auto
door de lens los te wrikken en de
lichtunit uit het scherm te trekken.
2. Neem de lampstekker los.
3. Neem de lens los van de fitting
door de fitting ...