Toyota Aygo: RDS (Radio Data Systeem)Met deze functie kan uw radio zenders ontvangen.
■ Luisteren naar radiozenders van hetzelfde netwerk
Stand FM AF aan/DAB AF aan (indien aanwezig): De radiozender van hetzelfde netwerk met de sterkste ontvangst wordt geselecteerd.
Stand regiocode aan: De radiozender van hetzelfde netwerk met de sterkste ontvangst die hetzelfde programma uitzendt, wordt geselecteerd.
■ Verkeersinformatie
Stand TP: Het systeem schakelt automatisch over naar een zender waarop verkeersinformatie wordt meegestuurd zodra deze informatie wordt ontvangen.
Als de verkeersinformatie beëindigd is, wordt weer teruggeschakeld naar de zender waarop was afgestemd.
Stand TA: Het systeem schakelt automatisch over naar een zender waarop verkeersinformatie wordt meegestuurd zodra deze informatie wordt ontvangen. In stand FM wordt de geluidsweergave onderbroken als verkeersinformatie wordt uitgezonden.
Als de verkeersinformatie beëindigd is, wordt weer teruggeschakeld naar de zender waarop was afgestemd.
■EON (Enhanced Other Network)-systeem (voor de ontvangst van verkeersmeldingen) Als de RDS-zender (met EON-gegevens) waar u naar luistert geen verkeersinformatie meestuurt en het audiosysteem in stand TA (verkeersmelding) staat, schakelt het systeem automatisch over naar een zender van de EON AF-lijst zodra het uitzenden van de verkeersinformatie begint.
■Als de accu is losgenomen De opgeslagen voorkeuzezenders worden gewist.
■Ontvangstgevoeligheid
■Digital Audio Broadcast (DAB) radio (indien aanwezig) De optionele radioantenne en ontvanger zijn noodzakelijk voor het gebruik van de Digital Audio Broadcast (DAB) radio.
■Verwijder de antenne onder de volgende omstandigheden om beschadiging te voorkomen:
KIA Picanto. Parkeerrem
Parkeerrem
controleren
Controleer de slag van de parkeerrem
door het aantal klikken te tellen wanneer
de hendel volledig wordt aangetrokken.
De parkeerrem alleen moet de
auto veilig op een ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Functie
De afstandswaarschuwingsfunctie waarschuwt vanaf een snelheid:
van circa 30 km/h, als gedurende
meerdere seconden de afstand tot
de voorligger te la ...
Citroen C1. Matten
Bevestigen
Gebruik, wanneer u een nieuwe mat
bevestigt aan bestuurderszijde, uitsluitend de
bevestigingen uit het bijgeleverde zakje.
De overige matten worden gewoon op de
vloerbedekking g ...