WAARSCHUWING Als de ruitenwissers zich bij het reinigen van de voorruit of de wisserbladen in beweging zetten, kunt u bekneld raken. Gevaar voor letsel!
De ruitenwissers en het contact altijd uitschakelen voordat u de voorruit of de ruitenwisserbladen reinigt.
AanwijzingDe wisserarmen alleen van de ruit wegklappen als ze verticaal staan, anders wordt de motorkap beschadigd.
Niet aan het ruitenwisserblad trekken. Anders kan het ruitenwisserblad worden beschadigd.
De ruitenwisserbladen niet te vaak reinigen en sterk schuren vermijden. Anders kan de grafietlaag worden beschadigd. Daardoor kunnen wisgeluiden ontstaan.
De wisserarm bij het terugklappen vasthouden. Wanneer de wisserarm abrupt op de voorruit slaat, kan deze worden beschadigd.
De wisserarmen van de voorruit wegklappen.
De ruitenwisserbladen voorzichtig met een vochtige doek reinigen.De wisserarmen weer terugklappen voordat het contact wordt ingeschakeld.
Mercedes-Benz A-Klasse. Aanhangwagen aankoppelen
De transmissie moet in de stand
staan.
De elektrische parkeerrem inschakelen.
De aanhangwagen horizontaal achter de auto zetten.
De aanhangwagen aankoppel ...
Hyundai i10. Aanrijdingsdetectie
deurontgrendelsysteem
(indien van toepassing)
Alle deuren zullen automatisch ontgrendelen
wanneer een aanrijding wordt veroorzaakt
waarbij dat de airbags ontplooien.
AANDACHT
De Erkend HYUNDAI reparateur kan
een aantal functies van de centra ...
KIA Picanto. Gebruik van dit instructieboekje
Wij willen u helpen om optimaal rijplezier
uit uw auto te halen. Het instructieboekje
kan daar op vele manieren toe
bijdragen. Wij raden u ten zeerste aan
het complete instructieboekje door te
le ...