KIA Picanto: Onderhoud van de onderzijdeZand en pekel kunnen zich ophopen aan de onderzijde van de carrosserie. Als deze materialen niet verwijderd worden, kan versneld roestvorming optreden aan onderdelen aan de onderzijde van de carrosserie zoals brandstofleidingen, subframes, bodemplaat en uitlaatsysteem, ook al zijn deze onderdelen tegen corrosie beschermd.
Spoel daarom de onderzijde van de carrosserie en de wielkuipen eenmaal per maand, na het rijden op stoffige of modderige wegen en aan het eind van de winter grondig schoon met lauw of koud water. Besteed hieraan de nodige zorg; de opeenhopingen zijn niet altijd even gemakkelijk te zien. Als u het vuil alleen maar nat maakt zonder het te verwijderen, is het effect averechts.
Houd ook de afvoeropeningen in portieren en dorpels te allen tijde open. Water dat in portieren en dorpels blijft staan, veroorzaakt roestvorming van binnenuit.
Droog de remmen door het rempedaal bij lage snelheid licht in te trappen wanneer de remprestaties verminderd zijn.
Mercedes-Benz A-Klasse. Anti-inklemfunctie van de zijruiten
De zijruiten zijn uitgerust met een automatische
anti-inklemfunctie. Indien een solide object een van de
zijruiten bij de automatische sluitprocedure hindert of
belemmert, gaat de zi ...
Toyota Aygo. Als de auto vast komt
te zitten
Voer de volgende procedures uit als de banden doorslippen
of als de auto vastzit in modder, sneeuw, enz.:
Zet de motor af. Activeer de parkeerrem en zet de selectiehendel in
stand N.
Verw ...
Fiat 500. Hoofdsteunen
INSTELLINGEN
Omhoog verstellen: breng de hoofdsteun omhoog tot deze op zijn plaats
vastklikt.
Omlaag verstellen: druk op knop A fig.15 en A fig.16 en breng
de hoofdsteun omlaag.
BELANGRIJK Wann ...