KIA Picanto: Geluid en rookontwikkelingBij het opblazen van de airbags is een knal hoorbaar en komt rook en poeder vrij. Dit is normaal en wordt veroorzaakt doordat het ontstekingsmechanisme van de airbag geactiveerd wordt.
Nadat de airbags opgeblazen zijn, kunt u moeite hebben met ademhalen, doordat uw borstkas in contact is geweest met zowel de veiligheidsgordel als de airbag en doordat u de rook en het poeder heeft ingeademd. Open zo snel mogelijk na een aanrijding de portieren en/of de ruiten, om te voorkomen dat u te lang aan de rook en het poeder wordt blootgesteld.
Hoewel de rook en het poeder niet giftig zijn, kunnen deze wel huidirritaties veroorzaken in de buurt van ogen, neus en hals. Was in dat geval de desbetreffende plek schoon en spoel deze met koud water na. Raadpleeg een dokter als de symptomen aanhouden.
Installeer of plaats geen accessoires in de buurt van plekken waar airbags worden opgeblazen, zoals het instrumentenpaneel, ruiten, stijlen en dakrails.
Hyundai i10. Label batterijcapaciteit
CMF60L-BCI: Modelnaam batterij
HYUNDAI
12V: Nominale spanning
60Ah(20HR): Nominale capaciteit (in
Ampèreuren)
92RC: Nominale reservecapaciteit (in
min.)
550CCA: Koudeproefspann ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Ruiten ontwasemen
Van binnen beslagen ruiten
Airconditioning
De functie "Koeling met
luchtdroging"
inschakelen.
Als de ruiten beslagen blij ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Verwarming
Interieurvoorverwarming vertrektijd
GEVAAR Als de uitlaat geblokkeerd is of onvoldoende ventilatie
mogelijk is, kunnen giftige uitlaatgassen, in het
bijzonder koolmonoxide, het voer ...