Bij het opblazen van de airbags is een knal hoorbaar en komt rook en poeder vrij. Dit is normaal en wordt veroorzaakt doordat het ontstekingsmechanisme van de airbag geactiveerd wordt.
Nadat de airbags opgeblazen zijn, kunt u moeite hebben met ademhalen, doordat uw borstkas in contact is geweest met zowel de veiligheidsgordel als de airbag en doordat u de rook en het poeder heeft ingeademd. Open zo snel mogelijk na een aanrijding de portieren en/of de ruiten, om te voorkomen dat u te lang aan de rook en het poeder wordt blootgesteld.
Hoewel de rook en het poeder niet giftig zijn, kunnen deze wel huidirritaties veroorzaken in de buurt van ogen, neus en hals. Was in dat geval de desbetreffende plek schoon en spoel deze met koud water na. Raadpleeg een dokter als de symptomen aanhouden.
Installeer of plaats geen accessoires in de buurt van plekken waar airbags worden opgeblazen, zoals het instrumentenpaneel, ruiten, stijlen en dakrails.
Hyundai i10. Indicator lampje
Wanneer het contact in de AAN positie is
brandt de ESC indicator lampje en gaat
daarna uit indien het ESC systeem normaal
werkt.
De ESC-lampje knippert als het ESC
actief is.
Indien de E ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Ruitenwisserbladen voorruit vervangen
Ruitenwisserbladen verwijderen
Auto's zonder KEYLESS-GO of KEYLESS-GO-startfunctie: De sleutel uit
het contactslot verwijderen.
Auto's met KEYLESS-GO of KEYLESS-GO-startfunc ...
KIA Picanto. Automatischetransmissievloeistof
(indien van
toepassing)
Het vloeistofniveau moet in het gebied
HOT van de peilstok liggen als de motor
en transmissie op de normale bedrijfstemperatuur
zijn. Controleer het niveau
van de automatische-transmissievloeist ...