KIA Picanto: Geluid en rookontwikkelingBij het opblazen van de airbags is een knal hoorbaar en komt rook en poeder vrij. Dit is normaal en wordt veroorzaakt doordat het ontstekingsmechanisme van de airbag geactiveerd wordt.
Nadat de airbags opgeblazen zijn, kunt u moeite hebben met ademhalen, doordat uw borstkas in contact is geweest met zowel de veiligheidsgordel als de airbag en doordat u de rook en het poeder heeft ingeademd. Open zo snel mogelijk na een aanrijding de portieren en/of de ruiten, om te voorkomen dat u te lang aan de rook en het poeder wordt blootgesteld.
Hoewel de rook en het poeder niet giftig zijn, kunnen deze wel huidirritaties veroorzaken in de buurt van ogen, neus en hals. Was in dat geval de desbetreffende plek schoon en spoel deze met koud water na. Raadpleeg een dokter als de symptomen aanhouden.
Installeer of plaats geen accessoires in de buurt van plekken waar airbags worden opgeblazen, zoals het instrumentenpaneel, ruiten, stijlen en dakrails.
Toyota Aygo. Soorten audiosystemen
Auto's met multimediasysteem
Raadpleeg de handleiding voor het multimediasysteem.
Auto's zonder multimediasysteem
Type A (AM/FM-radio)
Type B (AM/FM-radio met Bluetooth)
■ ...
Hyundai i10. Waarschuwingslampje
Wanneer de LDWS niet goed werkt, het
waarschuwingslampje (Geel kleur) zal
gaan branden.
Wij raden u aan zich tot een erkende
HYUNDAI-dealer te wenden om het systeem
te laten controleren.
H ...
KIA Picanto. Elektrisch bedienbare ruiten (indien van toepassing)
Om de ruiten elektrisch te kunnen bedienen,
moet het contact in stand ON
staan.
Ieder portier is voorzien van een schakelaar
voor de bediening van de desbetreffende
ruit. De bestuurder beschikt
...