KIA Picanto: Auto lostrekken door heen en weer te schommelenDraai eerst het stuurwiel een aantal keren naar rechts en naar links om de voorwielen vrij te maken wanneer de auto vastzit in sneeuw, zand of modder en de auto heen en weer moet worden geschommeld om hem los te trekken.
Schakel vervolgens afwisselend de eerste versnelling en de achteruitversnelling (bij een handgeschakelde transmissie) in of stand R (achteruit) en één van de vooruitversnellingen (bij een automatische transmissie). Laat de motor niet met een te hoog toerental draaien en laat de wielen niet te lang doorslippen.
Als de auto na enkele pogingen nog vastzit, moet u de auto los laten trekken om oververhitting van de motor en beschadiging van de transmissie te voorkomen.
Laat de wielen niet doorslippen, vooral niet met snelheden van meer dan 56 km/h . Het met hoge snelheid door laten slippen van de wielen wanneer de auto stilstaat kan oververhitting van de banden veroorzaken, waardoor deze kunnen beschadigen en voorbijgangers kunnen verwonden.
OPMERKING De voertuigstabiliteitsregeling (indien van toepassing) moet in stand OFF wordt gezet voordat de auto op eigen kracht losgetrokken wordt.
KIA Picanto. Mistlamp voor afstellen
De mistlamp voor kan op dezelfde manier
worden afgesteld als de koplampen.
Stel de mistlampen af bij een voldoende
geladen accu en normaal functionerende
lampen.
Draai de schroevendra ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Sensoren reinigen
Aanwijzing
Als de sensoren met een hogedrukreiniger worden
gereinigd, een afstand tussen auto en sproeier van de
hogedrukreiniger van ten minste 30 cm in acht nemen.
...
Mercedes-Benz A-Klasse. Opbergvak/telefoonvak onder de armsteun
Openen: Auto's met
verschuifbare armsteun: De armsteun moet in de achterste
positie staan.
De toets
indrukken en de armsteun omhoogklappen.
Af ...