Mercedes-Benz A-Klasse: 4MATICAanwijzing
De auto mag nooit worden gesleept met slechts een opgetilde as. Hierdoor kan het achterasdifferentieel worden beschadigd. Dergelijke schade wordt niet door de Mercedes-Benz aansprakelijkheid voor gebreken gedekt. Alle wielen moeten op de weg staan of volledig opgetakeld zijn. De aanwijzingen bij het slepen van de auto met alle wielen op de grond in acht nemen.
Als een aangedreven wiel vanwege een te geringe grip doordraait verbetert de 4MATIC samen met het ESP de grip van de auto.
De 4MATIC kan het gevaar voor ongevallen bij een niet aangepaste rijstijl niet verminderen en de natuurkundige grenzen niet verleggen. De 4MATIC kan geen rekening houden met de verkeers- en weersomstandigheden en de verkeerssituatie. De 4MATIC is slechts een hulpmiddel. De bestuurder is zelf verantwoordelijk voor de veilige afstand, de gereden snelheid, het tijdig remmen en het aanhouden van de rijstrook.Als één aangedreven wiel wegens een te geringe grip doordraait:
Informatie
Alleen als bij een winterse staat van het wegdek winterbanden (M+S-banden) worden gebruikt, zo nodig met sneeuwkettingen, wordt de maximale werking van de 4MATIC bereikt.
Mercedes-Benz A-Klasse. Windowbags
De windowbags
zijn zijdelings in het dakframe ingebouwd en lopen van de A-stijl tot aan de
C-stijl.
Bij activering verhoogt de windowbag het beschermingspotentieel ...
Hyundai i10. Ramen
Elektrisch bediende raamschakelaar van bestuurder*
Elektrisch bediende raamschakelaar van voor passagier*
Elektrisch bediende raamschakelaar achterdeur (links)*
Elektrisch bediende raamsc ...
Hyundai i10. Voorzorgsmaatregelen voor onderhoud
door eigenaar
Onjuiste of onvolledige service kan leiden
tot problemen. Echter sommige controles
en werkzaamheden kunt u zelf uit
voeren.
AANDACHT
Onjuiste onderhoud door eigenaar tijdens
de garantieperiode k ...