Hyundai i10: ISOFIX onderste en bovenste
bevestigingen (ISOFIX bevestigingssysteem)
voor kinderenHet ISOFIX systeem houdt een CRS op de plaats tijdens het rijden en tijdens ongevallen.
Dit systeem is ontworpen om het installeren van een CRS te vereenvoudigen en om de kans op het onjuist installeren te verminderen. Het ISOFIX systeem maakt gebruik van bevestigingen in het voertuig en bevestigingen op het CRS. Het ISOFIX systeem elimineert de noodzaak om het CRS met veiligheidsriemen vast te zetten aan de achterbank.
Lagere bevestigingen zijn metalen balken die in het voertuig zijn gebouwd. Er zijn twee lagere bevestigingen voor elke ISOFIX zittingpositie waarmee u een CRS kunt vastzetten.
U moet in het bezit zijn van een CRS met ISOFIX bevestigingen om gebruik te kunnen maken van ISOFIX in uw voertuig (Een ISOFIX-zitje mag alleen worden geïnstalleerd als het beschikt over een goedkeuring voor dat specifieke voertuig of over een universele goedkeuring in overeenstemming met de vereisten van ECE-R 44.) De fabrikant van het CRS zal u instructies verstrekken over hoe u het CRS met bevestigingen voor de onderste ISOFIX bevestigingen kunt gebruiken.

De ISOFIX bevestigingspunten zijn alleen beschikbaar voor de linker en rechter buiten achterzitplaats posities. Hun locaties getoond in de afbeelding. Er zijn geen onderste ISOFIX bevestigingen voor de midden positie op de achterbank.

De ISOFIX lagere bevestigingspositie indicatorsymbolen bevinden zich links en rechts van de zitting voor het identificeren van de juiste positie voor de onderste ISOFIX bevestigingen in uw voertuig (zie de pijlen in de illustratie).
Beide buitenste achterstoelen zijn uitgerust met een paar ISOFIX-Lagere Bevestigingspunten en met een overeenkomstige bovenste bevestigingspunten op de achterzijde van de achterbanken.
(CRS met universele goedkeuring volgens ECE-R44 moet bijkomend vastgemaakt worden met een riem bovenaan die verbonden is met het overeenkomstige het ankerpunt op de achterzijde van de achterbanken.) De ISOFIX onderste bevestigingen bevinden zich tussen de rugleuning en het stoelkussen de linker en rechter buiten van achterzitplaats posities.
Mercedes-Benz A-Klasse. Auto slepen met opgetilde vooras
Bij het slepen van de auto met opgetilde vooras de belangrijke
veiligheidsaanwijzingen in acht nemen
.
Slepen met opgetilde vooras is alleen
mogelijk bij auto's zonder 4MATIC.
...
KIA Picanto. Controlelampje
startblokkeersysteem
(zonder Smart Key)
Dit controlelampje gaat
branden:
Als de auto het startblokkeersysteem
in uw sleutel herkent als het contact
AAN staat.
- Op dat moment kunt u de motor
starten.
- Het controlelampje ga ...
KIA Picanto. Zijairbag (indien van toepassing)
Beide voorstoelen van uw auto zijn uitgerust
met een zijairbag. Het doel van
de airbag is om de bestuurder en de
voorpassagier een aanvullende bescherming
te bieden naast de bescherming
gebod ...