Fiat 500: Milieubescherming1) SLEUTELS- AFSTANDSBEDIENING
Lege batterijen moeten overeenkomstig de wet in speciale bakken gedeponeerd worden. Ze kunnen ook ingeleverd worden bij het Fiat Servicenetwerk dat voor hun verwerking zal zorgen.
2) KLIMAATREGELING
Het systeem gebruikt een R1234yf koelmiddel dat compatibel is met de wetten die van kracht zijn in de landen waar het voertuig wordt verkocht.
Gebruik tijdens het laden alleen het gas dat is aangeduid op het plaatje in de motorruimte. Het gebruik van andere koelmiddelen heeft invloed op de efficiency en de conditie van het systeem. Het smeermiddel dat voor de compressor wordt gebruikt, is ook strict gekoppeld aan het type koelgas; raadpleeg het Fiat Servicepunt.
3) ONDERHOUD - VLOEISTOFNIVEAUS CONTROLEREN
Het wordt aanbevolen contact op te nemen met het Fiat Servicenetwerk om de accu te laten vervangen.
4) ONDERHOUD- CARROSSERIE
Schoonmaakmiddelen verontreinigen het milieu. Was het voertuig daarom op een plaats waar het afvalwater direct wordt opgevangen en gezuiverd.
Mercedes-Benz A-Klasse. Voorwaarden
Voor het telefoneren via de Bluetooth-interface is, afhankelijk
van het gebruik van één telefoon of
het gebruik van twee telefoons,
minimaal één voor Blue ...
KIA Picanto. De bandenreparatieset gebruiken
1. Verwijder het snelheidsbeperkingslabel
(1) van de fles met dichtmiddel
(2) en plak het op een goed
zichtbare plaats in het voertuig,
zoals het stuurwiel, om de bestuurder
eraan te herinneren n ...
Fiat 500. Aanvullend veiligheidssyste em (SRS) - airbags
Het voertuig kan uitgerust zijn met:
frontairbag bestuurderszijde;
frontairbag passagierszijde;
Knieairbag bestuurderszijde;
airbags aan passagiers- en bestuurderszijde ter bescherming
va ...