De motor slaat niet aan terwijl de startmotor wel normaal werkt.
Een van de onderstaande punten kan het probleem veroorzaken:
Vul de brandstoftank.
Probeer nogmaals de motor te starten en volg daarbij de juiste startprocedures.
De startmotor draait langzaam rond, de interieurverlichting en de koplampen gaan zwakker branden of de claxon maakt geen of weinig geluid.
Een van de onderstaande punten kan het probleem veroorzaken:
De startmotor draait niet (auto's met Smart entry-systeem en startknop).
Het startsysteem van de motor is mogelijk defect als gevolg van een elektrische storing, zoals een onderbreking of een defecte zekering.
Er bestaat echter een tijdelijke maatregel om de motor te starten.
De startmotor draait niet, de interieurverlichting en de koplampen gaan niet aan of de claxon maakt geen geluid.
Een van de onderstaande punten kan het probleem veroorzaken:
Neem contact op met een erkende Toyota-dealer of hersteller/reparateur of een andere naar behoren gekwalificeerde en uitgeruste deskundige als het probleem niet verholpen kan worden of als de reparatieprocedure niet bekend is.
Noodstartfunctie
Als de motor niet start maar de startknop normaal werkt, kan de motor aan de hand van de volgende stappen als een tijdelijke maatregel worden gestart:
Ook als de auto aan de hand van deze stappen kan worden gestart, kan er een storing in het systeem zijn. Laat de auto nakijken door een erkende Toyota-dealer of hersteller/reparateur of een andere naar behoren gekwalificeerde en uitgeruste deskundige.
Mercedes-Benz A-Klasse. Stoelbekleding van echt leder
Aanwijzing
Om het natuurlijk aanzicht van het leder te
behouden, de volgende reinigingsaanwijzingen in
acht nemen:
Echt lederen bekleding voor ...
KIA Picanto. Batterij vervangen
De afstandsbediening is voorzien van
een lithiumbatterij van 3 V, die bij normaal
gebruik enkele jaren meegaat.
Vervang de batterij als volgt.
1. Plaats een smal stukje gereedschap
in de ...
KIA Picanto. Schuif-/kanteldak kantelen
Om het schuif-/kanteldak te openen
trekt u de hendel omhoog totdat het
schuif-/kanteldak in de gewenste stand
staat.
Voor het sluiten van het schuif-/kanteldak
duwt u de hendel naar voren t ...