Toyota Aygo: Uitstroomopeningen■ Plaats van uitstroomopeningen De uitstroomopeningen en luchthoeveelheid veranderen overeenkomstig de geselecteerde luchtcirculatiemodus.
*: Sommige uitvoeringen

■ Afstellen van de stand en de mate van opening van de uitstroomopeningen Directe luchtstroom naar links of rechts, boven of beneden.

De uitstroomopeningen draaien niet helemaal rond.

■Beslaan van de ruiten (alleen type B)
wordt
ingeschakeld, wordt de lucht die via de
uitstroomopeningen stroomt ontvochtigd en wordt de voorruit efficiënt
ontwasemd.
uitschakelt, zullen
de ruiten mogelijk sneller beslaan.■Buitenlucht-/recirculatiemodus (alleen type B) Zet bij het rijden op stoffige wegen, in tunnels of in druk verkeer de luchttoevoertoets in de recirculatiemodus. Zo wordt voorkomen dat er buitenlucht de auto in stroomt. Wanneer tijdens het koelen de recirculatiemodus wordt ingeschakeld, wordt ook het interieur van de auto effectief gekoeld.
■Wanneer de buitentemperatuur tot bijna 0ºC daalt (alleen type B)
De ontwasemingsfunctie werkt mogelijk niet, ook niet als op
wordt
gedrukt.
■Geuren ventilatie en airconditioning (alleen type B)
■Er komt een geur vrij uit de airconditioning doordat het Stop & Startsysteem in werking is (auto's met Stop & Start-systeem) Als de motor wordt uitgezet door het Stop & Start-systeem, kan een geur vrijkomen die door vocht wordt veroorzaakt. Dit is normaal en duidt niet op een storing.
■Interieurfilter
■Voorkomen dat de voorruit beslaat
niet
in combinatie met koele lucht bij zeer vochtig
weer. Het verschil tussen de buitentemperatuur en de temperatuur van
de voorruit zorgt ervoor dat de buitenkant van de voorruit beslaat,
waardoor
het zicht wordt belemmerd.
■Voorkomen van brandwonden (auto's met buitenspiegelverwarming) Raak het spiegeloppervlak van de buitenspiegels niet aan wanneer de buitenspiegelverwarming is ingeschakeld.
■Voorkomen van ontlading van de accu Laat de airconditioning niet langer ingeschakeld dan noodzakelijk is als de motor niet draait.
KIA Picanto. ACC (Accessoires)
Handgeschakelde transmissie
Druk de toets ENGINE
START/STOP(motor starten/
stoppen) in als deze in
stand OFF staat zonder het koppelingspedaal
in te trappen.
Automatische transmissie
...
Mercedes-Benz A-Klasse. Sjorogen
Bij het vastzetten van bagage de volgende aanwijzingen opvolgen:
De beladingsrichtlijnen in acht nemen
.
De bagage aan de sjorogen vastzetten.
De ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Met de DISTRONIC automatische afstandsregeling rijden
Inschakelen met actuele of laatst opgeslagen snelheid
WAARSCHUWING Als de opgeslagen snelheid wordt opgeroepen en deze
afwijkt van de actuele snelheid, accelereert of remt het
voert ...