Mercedes-Benz A-Klasse: SneeuwkettingenWAARSCHUWING Als sneeuwkettingen op de achterwielen worden gemonteerd, kunnen de sneeuwkettingen tegen de carrosserie of delen van het onderstel schuren. Daardoor kan schade aan de auto of aan de banden ontstaan. Er bestaat gevaar voor ongevallen!
Om risico's te vermijden:
Aanwijzing
Voertuigen met stalen velgen: Wanneer sneeuwkettingen op stalen velgen worden gemonteerd, kunnen de wieldoppen worden beschadigd. De wieldoppen van de betreffende wielen verwijderen voordat de sneeuwkettingen worden gemonteerd.
Mercedes-Benz adviseert om veiligheidsredenen alleen de door Mercedes-Benz goedgekeurde sneeuwkettingen of sneeuwkettingen van dezelfde kwaliteit te gebruiken. Voor meer informatie contact opnemen met een gekwalificeerde werkplaats.
Bij het monteren van sneeuwkettingen op het volgende letten:Mercedes-Benz A-Klasse. Automatische motorstop
Algemene aanwijzingen Het ECO start-stopsysteem is beschikbaar en toont op het
multifunctioneel display het ECO-symbool
, als onder andere:
het controlelampj ...
Hyundai i10. Het vastzetten van een kinderzitje
met "ISOFIX bevestigingssystemen"
Installeren van een ISOFIX compatibele
CRS in een van de posities op de achterbank:
1. Verplaats de gesp van de veiligheidsriem
altijd weg van de onderste ISOFIX
bevestigingen.
2. Verplaats obj ...
Citroen C1. Elektrisch bedienbaar vouwdak
Uw auto kan zijn uitgerust met een elektrisch bedienbaar vouwdak.
Elektrisch openen en sluiten
Het dak kan worden geopend en gesloten
door op de zijde openen 1 en sluiten 2 van de
schakelaar ...