Mercedes-Benz A-Klasse: Problemen met de zijruitenWAARSCHUWING Bij het opnieuw sluiten van een zijruit direct na het blokkeren of initialiseren, sluit de zijruit met verhoogde of maximale kracht. De anti-inklemfunctie is daarbij niet actief. Daarbij kunnen lichaamsdelen in het sluitgebied bekneld raken. Er bestaat een verhoogd gevaar voor letsel of zelfs levensgevaar!
Erop letten, dat zich geen lichaamsdelen in het sluitgebied bevinden. Om het sluiten te onderbreken, de schakelaar loslaten of opnieuw indrukken om de zijruit weer te openen.
| Probleem | Mogelijke oorzaken/gevolgen en ► Oplossingen |
|---|---|
| Een zijruit kan niet worden gesloten omdat voorwerpen, bijvoorbeeld bladeren in de ruitgeleider, dit verhinderen. |
De voorwerpen verwijderen.
De zijruit sluiten. |
| Een zijruit kan niet worden gesloten en de oorzaak is niet zichtbaar. |
Als een zijruit bij het sluiten wordt geblokkeerd en
weer iets opent:
Onmiddellijk na het blokkeren de betreffende toets opnieuw zo lang omhoogtrekken tot de zijruit gesloten is. Als de zijruit bij het sluiten opnieuw wordt geblokkeerd en weer iets opent: Onmiddellijk na het blokkeren de betreffende toets opnieuw zo lang omhoogtrekken tot de zijruit gesloten is. |
| De zijruiten kunnen niet via comfortopenen of -sluiten worden bediend. |
De batterij van de sleutel is zwak of leeg.
De batterij van de sleutel controleren en zo nodig vervangen. |
Mercedes-Benz A-Klasse. Inrij-aanwijzingen
Belangrijke veiligheidsaanwijzingen Na aflevering van de auto of na een reparatie
initialiseren de sensoren van enkele rij- en
rijveiligheidssystemen zich gedurende een bepaalde
...
Mercedes-Benz A-Klasse. Transmissiestand- en aanduiding rijprogramma
De actuele transmissiestand en het rijprogramma staan op het op
het multifunctioneel display.
Transmissiestandaanduiding
Ver ...
Hyundai i10. Introductie
Met de Tire Mobility Kit kunt u blijven rijden,
zelfs als u een lekke band heeft.
Het systeem (met compressor en dichtmiddel)
dicht eenvoudig en comfortabel
de meeste lekken in de band van een ...