In de auto mogen alleen goedgekeurde
kinderzitjesbevestigingssystemen volgens ECE-norm
Bij bepaalde kinderzitjesbevestigingssystemen van gewichtsgroep III kan het gebeuren dat het gebruiksbereik beperkt is. Door mogelijk contact met het dak kan het gebeuren, dat het kinderzitjesbevestigingssysteem niet op de maximumgrootte kan worden ingesteld.
Kinderzitjesbevestigingssystemen uit de categorie "Universal" zijn herkenbaar aan het oranje goedkeuringslabel en de tekst "Universal".
Goedkeuringslabel kinderzitjesbevestigingssysteem (voorbeeld) |
ISOFIX-kinderzitjesbevestigingsystemen van de categorie "Universal" kunnen overeenkomstig de volgende tabellen op de met U, UF of IUF gekenmerkte zitplaatsen worden gebruikt:
Kinderzitjesbevestigingssysteem op de passagiersstoel - als door omstandigheden een kind in een kinderzitjesbevestigingssysteem op de passagiersstoel moet worden beveiligd:
Altijd de aanwijzingen onder "Kinderzitjesbevestigingssysteem op de passagiersstoel" in acht nemen.
Daar vindt u ook aanwijzingen met betrekking tot de correcte ligging van de schoudergordelband vanaf de gordeldoorvoeropening van de auto naar de schoudergordelgeleiding van het kinderzitjesbevestigingssysteem.
De passagiersstoel zo ver mogelijk naar achteren zetten en de zitting volledig inschuiven.Als een kind in een naar voren gericht Kinderzitjesbevestigingssysteem op de passagiersstoel wordt beveiligd, de passagiersstoel tevens in de hoogste stand zetten.
De rugleuning in een vrijwel rechte stand zetten.Het draagvlak van het kinderzitjesbevestigingssysteem moet volledig op het zitvlak van de passagiersstoel rusten. De leuning van een naar voren gericht kinderzitjesbevestigingssysteem moet zo volledig mogelijk tegen de rugleuning van de passagiersstoel aan liggen. Daarbij mag het kinderzitjesbevestigingssysteem niet het dak raken of door de hoofdsteun worden belast. Daartoe de rugleuninghoek en de instelling van de hoofdsteun overeenkomstig aanpassen. Ook de montagehandleiding van de fabrikant van het kinderzitjesbevestigingssysteem in acht nemen.
De zittinghoek zo instellen dat de voorste rand van de zitting zich in de bovenste en de achterste rand van de zitting zich in de onderste positie bevinden.Mercedes-Benz A-Klasse. Alarmknipperlichtinstallatie
Noodknipperlichten inschakelen:
De toets
indrukken.
Alle knipperlichten knipperen. Als nu een knipperlicht
via de combischakelaar wordt ingeschakeld, knippe ...
Fiat 500. Zwaar gebruik van de auto
Wanneer het voertuig hoofdzakelijk gebruikt wordt voor één van de
volgende bijzonder ruwe omstandigheden:
trekken van aanhanger of caravan;
stoffige wegen;
talrijke korte ritten (minder da ...
Hyundai i10. Onderdelen van de bandmobiliteitskit
0. Snelheidsbeperkingslabel
1. Fles met dichtingsmiddel en label met
snelheidsbeperking
2. Vulslang van fles met dichtingsmiddel
naar wiel
3. Aansluitingen en kabel voor de directe
aansluiti ...