Stel de binnenspiegel zo af dat u in het midden van de spiegel het midden van de achterruit ziet. Stel de spiegel af voordat u gaat rijden.
Plaats geen voorwerpen op de achterbank of in de bagageruimte die het zicht door de achterruit kunnen belemmeren.
WAARSCHUWING Verstel de binnenspiegel niet tijdens het rijden. Hierdoor kunt u de controle over de auto verliezen, waardoor een ongeluk met ernstig of dodelijk letsel of schade het gevolg kan zijn.
WAARSCHUWING Wijzig de binnenspiegel niet en monteer geen grotere spiegel. Anders kan tijdens een ongeval of bij het activeren van de airbag letsel ontstaan.
Binnenspiegel met dag-/ nachtstand
Stel de spiegel af voordat u wegrijdt en terwijl deze in de dagstand (1) staat.
Trek de hendel onder aan de spiegel naar u toe (2) om de spiegel in de nachtstand te zetten om verblinding door de koplampen van achteropkomend verkeer te voorkomen.
Houd er rekening mee dat het beeld in de spiegel in de nachtstand minder duidelijk is dan in de dagstand.
(1): dag, (2): nacht
Mercedes-Benz A-Klasse. Variabele limiter passief schakelen
Als het gaspedaal tot voorbij het drukpunt wordt ingedrukt
(kickdown), wordt de variabele limiter passief geschakeld. Op
het multifunctioneel display verschijnt de melding
Limiter pas ...
Hyundai i10. Het installeren van een kinderzitje (CRS)
WAARSCHUWING
Lees altijd vóór de installatie van
het kinderzitje:
Lees en volg de installatie- en
gebruiksvoorschriften van de
fabrikant van het kinderzitje.
Lees en v ...
Hyundai i10. Starten van de motor
WAARSCHUWING
Draag altijd passende schoenen als
u een wagen bestuurt. Verkeerde
schoenen (hoge hakken, skiboots
enz.) kunnen uw bewegingvrijheid
beperken bij het bedienen van de
pedalen ...