Stel de binnenspiegel zo af dat u in het midden van de spiegel het midden van de achterruit ziet. Stel de spiegel af voordat u gaat rijden.
Plaats geen voorwerpen op de achterbank of in de bagageruimte die het zicht door de achterruit kunnen belemmeren.
WAARSCHUWING Verstel de binnenspiegel niet tijdens het rijden. Hierdoor kunt u de controle over de auto verliezen, waardoor een ongeluk met ernstig of dodelijk letsel of schade het gevolg kan zijn.
WAARSCHUWING Wijzig de binnenspiegel niet en monteer geen grotere spiegel. Anders kan tijdens een ongeval of bij het activeren van de airbag letsel ontstaan.
Binnenspiegel met dag-/ nachtstand
Stel de spiegel af voordat u wegrijdt en terwijl deze in de dagstand (1) staat.
Trek de hendel onder aan de spiegel naar u toe (2) om de spiegel in de nachtstand te zetten om verblinding door de koplampen van achteropkomend verkeer te voorkomen.
Houd er rekening mee dat het beeld in de spiegel in de nachtstand minder duidelijk is dan in de dagstand.
(1): dag, (2): nacht
Hyundai i10. Luchtinname
Dit wordt gebruikt om de buitenluchtpositie
of recirculatiepositie te selecteren.
Om de circulatie te veranderen naar reciculatie,
druk op de controle knop.
Recirculatie luchtpositie
De lamp ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Wielen verwisselen
WAARSCHUWING Als bij verschillende afmetingen van banden en velgen de
voor- met de achterwielen worden verwisseld, kunnen de
rij-eigenschappen sterk nadelig worden beïnvloed.
...
Fiat 500. Parkeersensoren
(voor bepaalde versies/markten)
Deze sensoren bevinden zich in de achterbumper fig. 51 en detecteren de
aanwezigheid van obstakels achter het voertuig en waarschuwen de
bestuurder met een intermi ...