KIA Picanto: Antidiefstalarm uitgeschakeldHet systeem wordt in de volgende gevallen uitgeschakeld:
Afstandsbediening
Smart Key
Nadat de portieren zijn ontgrendeld, knipperen de alarmknipperlichten tweemaal om aan te geven dat het alarm is uitgeschakeld.
Als er op de ontgrendeltoets wordt gedrukt en er binnen 30 seconden geen portier (of achterklep) wordt geopend, wordt het alarm weer ingeschakeld.
OPMERKING
Auto's zonder startblokkeersysteem
Steek, als het alarm niet met de afstandsbediening is uitgeschakeld, de contactsleutel in het contact, zet het contact in stand ON en wacht 30 seconden. Daarna wordt het alarm uitgeschakeld.
OPMERKING
Startblokkeersysteem
Laat het systeem onderhouden door een professionele werkplaats. Kia raadt aan om een officiële Kia-dealer/ servicepartner te bezoeken.
Storingen veroorzaakt door onjuiste afstelling of eigenhandige aanpassingen van het antidiefstalsysteem vallen niet onder de fabrieksgarantie.
Mercedes-Benz A-Klasse. Alarmknipperlichtinstallatie
Noodknipperlichten inschakelen:
De toets
indrukken.
Alle knipperlichten knipperen. Als nu een knipperlicht
via de combischakelaar wordt ingeschakeld, knippe ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Anti-inklemfunctie van de zijruiten
De zijruiten zijn uitgerust met een automatische
anti-inklemfunctie. Indien een solide object een van de
zijruiten bij de automatische sluitprocedure hindert of
belemmert, gaat de zi ...
Mercedes-Benz A-Klasse. TEMPOMAT uitschakelen
De TEMPOMAT kan op meerdere manieren worden uitgeschakeld:
De TEMPOMAT-hendel kort naar voren
aantippen.
of
Remmen.
o ...