RUITENWISSERS VOOR
De hendel kan in vijf verschillende standen worden gezet (vier snelheidsniveaus ):
RUITENWISSERS MET AUTOMATISCH WISSEN
De hendel kan in vier verschillende standen worden gezet (fig. 28):
"Intelligente" wasfunctie
Trek de hendel naar het stuur (onstabiele stand) om de ruitensproeier in te schakelen. Houd de hendel aangetrokken om met één beweging de ruitenwissers/-sproeiers in te schakelen; de ruitenwissers worden automatisch ingeschakeld als de hendel langer dan een halve seconde naar het stuurwiel wordt getrokken.
De ruitenwissers blijven nog enkele slagen werken nadat de hendel is losgelaten; na enige seconden volgt nog een laatste reinigingsslag.
ACHTERRUITWISSER
Bij ingeschakelde ruitenwisser voor en ingeschakelde achteruitversnelling, is de werking van de achterruitwisser op dezelfde wijze continu.
"Intelligente" wis-/wasfunctie
REGENSENSOR (voor bepaalde versies/markten)
De sensor wordt geactiveerd wanneer startinrichting op MAR is gedraaid en wordt gedeactiveerd in de STOP stand.
Dit is een systeem achter de binnenspiegel fig. 30 in contact met de voorruit. Deze kan de aanwezigheid van regen meten en dientengevolge het automatisch ruitenwissen beheren afhankelijk van de hoeveelheid water op de voorruit.
BELANGRIJK Houd de ruit rond de sensor schoon.
AUTOMATISCH WISSEN (voor bepaalde versies/markten)
Inschakelen De gebruiker kan automatisch wissen kiezen door het bewegen van het rechter stuur fig. 33 naar de AUTO (B) positie. De bestuurder wordt geïnformeerd over de inschakeling van de automatische wisregeling door een enkele slag van de ruitenwissers.
Gevoeligheidsaanpassing De regensensorgevoeligheid kan worden aangepast via het displaymenu of op het UconnectTM 5" of 7" systeem.
Blokkering Als de starterschakelaar naar de STOP-positie wordt bewogen en de rechterstuurwielhendel in de AUTO (B) positie laat, wanneer het voertuig de volgende keer wordt gestart (startschakelaar in de MAR-positie), kan geen wiscyclus schade aan het systeem voorkomen als de voorruit handmatig wordt gewassen of als er ijs op zit. Om de automatische wismodus in te schakelen:
Uitschakelen De gebruiker kan automatisch wissen uitschakelen door het rechter stuurwiel naar een andere positie dan de AUTOpositie te bewegen.
Mercedes-Benz A-Klasse. Oliepeil met oliepeilstaaf controleren
WAARSCHUWING Bepaalde onderdelen in de motorruimte kunnen zeer heet
zijn, bijvoorbeeld de motor, radiateur en onderdelen van
het uitlaatsysteem. Bij werkzaamheden in de motorruimte
...
Citroen C1. Indeling interieur
Zonneklep
Dashboardkastje.
Audiosysteem, Touch Drive Interface of
opbergvak.
12V-aansluiting (max. 120 W).
Overschrijd het maximale vermogen niet
om uw apparatuur niet te bescha ...
KIA Picanto. Voorzorgsmaatregelen parkeerhulp
Het waarschuwingssignaal klinkt mogelijk
niet regelmatig als het voorwerp
achter de auto beweegt of een
grillige vorm heeft.
De correcte werking van de parkeerhulp
kan verstoord raken als ...