Citroen C1: AchteruitrijcameraDe achteruitrijcamera wordt automatisch geactiveerd wanneer de achteruitversnelling wordt ingeschakeld

| De achteruitrijcamera is een hulpmiddel voor de bestuurder die desondanks waakzaam moet blijven. |

De beelden van de camera worden uitsluitend op de touchscreen weergegeven, waarbij het uiteinde van de achterbumper (rode lijn) en de globale rijrichting van de auto (blauwe lijnen) worden aangegeven.
Het is normaal dat een deel van de kentekenplaat onder aan het scherm zichtbaar is.
| Kijk bij het achteruitrijden niet alleen op het scherm. |
| Wassen met een hogedrukspuit Bewaar een afstand van minimaal 30 cm tussen de lans van de hogedrukreiniger en de lens van de camera. |
Het gezichtsveld van de camera is beperkt: voorwerpen die zich in de directe nabijheid van de bumper of eronder bevinden, zijn niet zichtbaar.
De groothoeklens van de camera vervormt het beeld dat op het scherm wordt weergegeven: de op het scherm zichtbare afstanden kunnen afwijken van de werkelijke afstanden. Deze vervorming is afhankelijk van de belading van de auto en de hellingsgraad van de weg.
| Maak de achteruitrijcamera regelmatig schoon met een zachte, droge doek. |
Hyundai i10. Automatische versnellingsbakolie (indien van toepassing)
Het controleren automatische versnellingsbakolie
niveau
Het niveau van de automatische versnellingsbak
moet regelmatig gecontroleerd
worden.
Plaats het voertuig op vlakke ondergrond
met ...
Toyota Aygo. Gebruik van de zenderlijst (alleen stand FM)
■ Bijwerken van de zenderlijst
Druk op (List) (lijst).
De zenderlijst wordt weergegeven.
Druk op (Update)
(bijwerken) om de lijst bij te werken.
Tijdens het zoeken wordt "Updati ...
Hyundai i10. Lage verhouding banden
(indien van toepassing)
Banden met een lage verhouding, lager
dan 60, met een sportief uiterlijk.
Omdat banden met een lage verhouding
geoptimaliseerd zijn voor hantering en
remmen, kan het oncomfortabel zijn om
er in ...