Citroen C1: AchteruitrijcameraDe achteruitrijcamera wordt automatisch geactiveerd wanneer de achteruitversnelling wordt ingeschakeld

| De achteruitrijcamera is een hulpmiddel voor de bestuurder die desondanks waakzaam moet blijven. |

De beelden van de camera worden uitsluitend op de touchscreen weergegeven, waarbij het uiteinde van de achterbumper (rode lijn) en de globale rijrichting van de auto (blauwe lijnen) worden aangegeven.
Het is normaal dat een deel van de kentekenplaat onder aan het scherm zichtbaar is.
| Kijk bij het achteruitrijden niet alleen op het scherm. |
| Wassen met een hogedrukspuit Bewaar een afstand van minimaal 30 cm tussen de lans van de hogedrukreiniger en de lens van de camera. |
Het gezichtsveld van de camera is beperkt: voorwerpen die zich in de directe nabijheid van de bumper of eronder bevinden, zijn niet zichtbaar.
De groothoeklens van de camera vervormt het beeld dat op het scherm wordt weergegeven: de op het scherm zichtbare afstanden kunnen afwijken van de werkelijke afstanden. Deze vervorming is afhankelijk van de belading van de auto en de hellingsgraad van de weg.
| Maak de achteruitrijcamera regelmatig schoon met een zachte, droge doek. |
Mercedes-Benz A-Klasse. Hoofdsteunen mechanisch instellen
Hoofdsteunhoogte instellen
Hoger instellen: De hoofdsteun tot
in de gewenste stand omhoogtrekken.
Lager instellen: De
ontgrendelingsknop
...
KIA Picanto. Binnenzijde voorruit ontwasemen
Zet de aanjagerknop in de gewenste
stand.
Stel de gewenste temperatuur in.
Druk op de toets ontwaseming
( ).
Op basis van de omgevingstemperatuur
zal de airconditioning worden
ing ...
KIA Picanto. Geschiktheid voor elke stoelpositie voor de ISOFIX-kinderzitjes
overeenkomstig de ECE-voorschriften
IUF = Geschikt voor ISOFIX-bevestiging van naar voren gerichte, universele
voor deze gewichtsgroep goedgekeurde kinderzitjes.
IL* = Geschikt voor bepaalde ISOfix-baby- of kinderzitjes die zijn ...