Uit de ongevallenstatistiek blijkt, dat op de zitplaatsen achterin beveiligde kinderen veiliger zijn dan op de voorstoel beveiligde kinderen. Daarom adviseert Mercedes-Benz dringend het kinderzitjesbevestigingssysteem bij voorkeur op een zitplaats achterin aan te brengen. Daar is het kind in de regel beter beschermd.
Als een kind jonger dan twaalf jaar en kleiner dan 1,50 m in de auto wordt meegenomen:
WAARSCHUWING Als kinderen zonder toezicht in de auto worden achtergelaten, kunnen ze de auto in beweging zetten door bijvoorbeeld:
Bij het verlaten van de auto altijd de sleutel meenemen en de auto vergrendelen. Kinderen nooit zonder toezicht in de auto achterlaten.
WAARSCHUWING Als personen - in het bijzonder kinderen - langdurig aan hoge of lage temperaturen worden blootgesteld, bestaat gevaar voor letsel of zelfs levensgevaar! Personen - in het bijzonder kinderen - nooit zonder toezicht in het voertuig achterlaten.WAARSCHUWING Als het kinderzitje aan directe zonnestraling wordt blootgesteld, kunnen onderdelen hiervan zeer heet worden. Kinderen kunnen zich aan deze onderdelen branden, in het bijzonder aan metalen onderdelen van het kinderzitje. Gevaar voor letsel!
Als het voertuig met het kind wordt verlaten, altijd erop letten dat het kinderzitje niet aan directe zonnestraling wordt blootgesteld. Het kinderzitje bijvoorbeeld met een deken afdekken. Als het kinderzitje aan directe zonnestraling is blootgesteld, dit laten afkoelen voordat het kind erin wordt gezet. Kinderen nooit zonder toezicht in het voertuig achterlaten.
Altijd ervoor zorgen dat alle inzittenden de veiligheidsgordel correct dragen en een juiste zithouding hebben. In het bijzonder bij kinderen moet u daarop letten.
De veiligheidsaanwijzingen met betrekking tot de veiligheidsgordel en de aanwijzingen met betrekking tot het correcte gebruik van de veiligheidsgordel in acht nemen.Citroen C1. Zijruiten achter
Bij de 5-deurs uitvoering zijn de achterste
zijruiten uitstelbaar voor een optimale ventilatie
van de achterste zitplaatsen.
Openen
Kantel de hendel naar voren.
Duw de hendel zo ver mog ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Achteruitrijcamera reinigen
Aanwijzing
De cameralens en het gebied rondom de achteruitrijcamera
niet met een hogedrukreiniger reinigen.
De auto moet stilstaan en de sleutel in he ...
KIA Picanto. Openen van de tankdopklep
De tankdopklep moet van binnenuit
worden geopend door aan de ontgrendeling
op de vloer bij de bestuurdersstoel
te trekken.
OPMERKING
Tik zachtjes op de tankdopklep of
druk er voorzichtig teg ...