WAARSCHUWING Een met bandenafdichtmiddel tijdelijk afgedichte band beïnvloedt de rij-eigenschappen en is niet geschikt voor hogere snelheden. Er bestaat gevaar voor ongevallen!
Uw rijstijl overeenkomstig aanpassen en voorzichtig rijden. Nooit de voor een met bandenafdichtmiddel afgedichte band aangegeven maximumsnelheid overschrijden.
De toegestane maximumsnelheid voor een met bandenplakmiddel afgedichte band is 80 km/h. Het bovenste deel van de TIREFIT-sticker moet op het combi-instrument in het gezichtsveld van de bestuurder bevestigd zijn.
Als na tien minuten de bandenspanning van 200 kPa ( 2,0 bar , 29 psi ) wordt bereikt:De bandenvulcompressor uitschakelen.
De vulslang losdraaien van het ventiel van de lekke band.De fles bandenafdichtmiddel, de bandenvulcompressor en de gevarendriehoek opbergen.
Meteen wegrijden.
Na circa tien minuten stoppen en de bandenspanning controleren met de bandenvulcompressor.
WAARSCHUWING Als de aangegeven bandenspanning na de korte rit niet wordt bereikt, is de band te zwaar beschadigd. Het bandenafdichtmiddel kan hier geen pechhulp bieden. Beschadigde banden en een te lage bandenspanning kunnen het remgedrag en de rij-eigenschappen sterk nadelig beïnvloeden. Er bestaat gevaar voor ongevallen!
Niet verder rijden. Contact opnemen met een gekwalificeerde werkplaats.
InformatieIn de auto bevindt zich ook een sticker met het telefoonnummer van Mercedes-Benz Service24h, bijvoorbeeld op de B-stijl aan bestuurderszijde.
De bandenspanning corrigeren, wanneer deze nog ten minste 130 kPa (1,3 bar, 19 psi) bedraagt. Zie voor de waarden de bandenspanningstabel in de tankdopklep.
Bandenspanning verhogen: De bandenvulcompressor inschakelen.
Bandenspanning verlagen:
Afblaasknop
naast manometer
indrukken.
Als de bandenspanning correct is, de vulslang losdraaien van het ventiel van de gerepareerde band.
Het ventieldopje op het ventiel van de gerepareerde band draaien.
Om de fles bandenafdichtmiddel van de bandenvulcompressor te verwijderen, de vergrendeling van het gele afsluitkapje samendrukken.
De fles bandenafdichtmiddel uit de bandenvulcompressor trekken.De vulslang blijft op de fles bandenafdichtmiddel.
Naar de dichtstbijzijnde gekwalificeerde werkplaats rijden en de band laten vervangen.De fles bandenafdichtmiddel en de vulslang zo snel mogelijk laten vervangen bij een gekwalificeerde werkplaats.
De fles bandenafdichtmiddel elke vier jaar laten vervangen bij een gekwalificeerde werkplaats.Fiat 500. Motorkap
Om de motorkap te openen:
Trek de hendel A-fig. 45 in de richting van de pijl.
beweeg de ontgrendelingshendel B in de richting van de pijl en breng
de motorkap dan omhoog en plaats de v ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Werking van de automatische passagiersairbaguitschakeling
Controlelampje
PASSENGER AIR BAG ON
Controlelampje
PASSENGER AIR BAG OFF
Aan de hand van d ...
Citroen C1. Snelheidsbegrenzer (VTi 68-motor)
De snelheidsbegrenzer voorkomt dat de auto de door de bestuurder ingestelde
maximumsnelheid overschrijdt
Het inschakelen van de snelheidsbegrenzer
geschiedt handmatig en is bij elke snelheid van ...