De op de volgende pagina's aanbevolen instellingen aanhouden. Anders kunnen de ruiten beslaan.
Om te voorkomen dat de ruiten beslaan:
De airconditioning of automatische airconditioning THERMOTRONIC is alleen ingeschakeld als de motor draait. Deze werkt alleen optimaal als de zijruiten en het panoramaschuifdak gesloten zijn.
De functie "Restwarmte" kan alleen worden in- of uitgeschakeld als het contact is uitgeschakeld.De ontluchtingskleppen achter de zijbekleding in de bagageruimte altijd vrijhouden. Anders wordt de auto niet correct ontlucht.
InformatieBij warm weer de auto gedurende korte tijd ventileren, bijvoorbeeld met de functie "Comfortopenen". Hierdoor wordt het afkoelproces versneld en de gewenste interieurtemperatuur sneller bereikt.
Het ingebouwde filter filtert stofdeeltjes en roet tot een bepaalde grootte en stuifmeel geheel uit de buitenlucht. Bij de automatische airconditioning THERMOTRONIC worden tevens in de lucht aanwezige gasvormige schadelijke stoffen en geuroverlast verminderd. Een verstopt filter vermindert de luchttoevoer naar het interieur. Daarom het in het onderhoudsboekje aangegeven vervangingsinterval van het filter in acht nemen. Omdat dit afhankelijk is van milieu-invloeden, zoals sterke luchtvervuiling, kan het interval korter zijn dan in het onderhoudsboekje aangegeven.
Auto's met standverwarming: Onder bepaalde omgevingsomstandigheden kan het gebeuren, dat een uur na het verwijderen van de contactsleutel de functie voor het drogen van de automatische airconditioning automatisch wordt ingeschakeld. Bij de actieve functie voor het drogen van de automatische airconditioning gaat de blauwe LED op de tuimelschakelaar in de middenconsole branden. Dan wordt de auto 30 minuten lang geventileerd.
Auto's zonder standverwarming: Onder bepaalde omgevingsomstandigheden kan het gebeuren, dat een uur na het verwijderen van de contactsleutel de functie voor het drogen van de automatische airconditioning automatisch wordt ingeschakeld. Dan wordt de auto 30 minuten lang geventileerd.Hyundai i10. Hoe deze handleiding te gebruiken
We willen u helpen om het hoogst mogelijke
rijplezier te halen uit uw voertuig. In
de gebruikershandleiding is heel veel
informatie te vinden over het gebruik van
de auto. U wordt aangeraden om de ...
Mercedes-Benz A-Klasse. Automatisch bedienen (auto's met handgeschakelde
versnellingsbak)
Als de HOLD-functie de auto in stilstand vasthoudt, wordt de
elektrische parkeerrem automatisch ingeschakeld.
Tevens moet aan ten minste een van de volgende voorwaarden voldaan
zijn: ...
Citroen C1. ETG-versnellingsbak
Bij de ETG-versnellingsbak met vijf versnellingen kunt u kiezen tussen het
comfort van de automatische bediening en het plezier van handmatig schakelen.
Selectiehendel
R. Achteruitversnelling (R ...