BINNENSPIEGEL
Deze spiegel is voorzien van een beveiligingsmechanisme dat ervoor zorgt dat de spiegel losschiet bij een heftige botsing met de passagier. Met hendeltje A fig. 19 kan de spiegel in twee standen gezet worden: normaal of anti-verblindingsstand.
ELEKTROCHROMATISCH E ACHTERUITKIJK BINNENSPIEGEL (voor bepaalde versies/markten)
Sommige versies zijn voorzien van een elektrochromatische spiegel met automatische anti-verblindingsfunctie.
Op het onderste deel van de spiegel zit een AAN/UIT knop om de elektrochromatische functie in/uit te schakelen. Wanneer de functie actief is, brandt er een led op de spiegel. Bij inschakeling van de achteruit, wordt de spiegel automatisch ingesteld op de dagstand.
BUITENSPIEGELS
Met handmatige verstelling De buitenspiegel kan van buitenaf versteld worden door een licht druk uit te oefenen op de vier kanten van het glas.
Met elektrische verstelling Ga als volgt te werk:
Spiegels inklappen Indien nodig (bijvoorbeeld bij nauwe doorgangen) kunnen de buitenspiegels ingeklapt worden door ze van stand 1 fig. 21 (open) in stand 2 (gesloten) te zetten.
Hyundai i10. Temperatuurregelknop
Als de knop geheel naar rechts wordt
gedraaid, wordt de temperatuur maximaal
(HI).
Als de knop geheel naar links wordt
gedraaid, wordt de temperatuur minimaal
(LO).
Als de knop wordt ver ...
Fiat 500. Milieubescherming
1) SLEUTELS- AFSTANDSBEDIENING
Lege batterijen moeten overeenkomstig de wet in speciale bakken
gedeponeerd worden. Ze kunnen ook ingeleverd worden bij het Fiat
Servicenetwerk dat voor hun verwerk ...
KIA Picanto. ISG-systeem (Idle Stop & Go) (indien van toepassing)
Uw auto kan zijn uitgerust met het ISG-systeem
dat het brandstofverbruik vermindert
door de motor automatisch uit
te schakelen als de auto stilstaat (bijvoorbeeld
bij een rood verkeerslicht,
stop ...